Hakkımızda

HANEDAN KINA ORGANİZASYON

BİZ KİMİZ?

        Kundak Grup bünyesinde 2007 yılında kurulan ; başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun kına geceleri organize eden; dinamik,işini seven ve sürekli geliştiren,alanında yüksek tecrübeye sahip kına organizasyon firmasıyız.           kundak-grup3

      Kurulduğu günden bugüne binlerce kına gecesi organizasyonunu gerçekleştiren Hanedan Kına Organizasyon Ekibi;  kaliteden ödün vermeden, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz kına gecelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

* İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi Kazanmak

Hanedan Ailesi olarak en büyük önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi organize ederek %100 memnuniyetinizi kazanmaktır.

* Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Çünkü her işi kendimiz yapıyoruz. Hiçbir işimizde dışarıdan hizmet almıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışıp, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları  kullanıyoruz. Çünkü sizin referansınız ile yeni müşteriler kazanabileceğimizi biliyoruz.

* Geleneklerimizi Sürdürüyoruz

Her geçen gün modernleşen ve geleneklerimizin unutulmaya başlandığı günümüzde, kültürümüze sahip çıkarak, her organizasyonumuzda kınaya dair tüm adet ve geleneklerimizi eğlence ile birleştirerek uyguluyoruz.

* Kına Gecenizi A’dan Z’ye Planlıyoruz ve Yönetiyoruz

Başrolde yer aldığınız bu özel gecede, her ailemizin yaşadığı “Neyi,Ne Zaman,Nasıl Yapacağız?” telaşını aklınızdan kaldırıyor ve kına gecenizi başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetiyoruz.

* Müşterisini Koruyan, Yasal Bir Firmayız

Yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı, yaptığı her işin vergisini ödeyen resmi bir firmayız.

NELER YAPIYORUZ?

√ Kına Gecesi Organizasyonu

√ Sünnet Organizasyonu

√ Söz ve Nişan Organizasyonu

√ Mezuniyet Kınası Organizasyonu

√ Bindallı ve Kaftan Kiralama

√ Masa ve Sandalye Kiralama

√ Kına Kız Ekibi ve Dans Grupları

√  Süsleme Hizmeti

√ Kına Tahtı Kiralama

√ Hint Kınacısı

√ Osmanlı Şerbetçisi

√ Kumda Kahve Standı ve Kahveci Güzeli

√ Kına Malzemeleri Satışı

√ Kına ve Nikah Şekeri Tasarımları

√ Host,Hostes ve Garson Temini

√ Mehteran Ekibi

√ Ankara Seymen Ekibi

√ Halk Oyunları Ekibi

√ Kamera ve Fotoğraf Çekimi

√ Ses ve Işık Sistemi Kiralama

√ Orkestra Hizmetleri

√ Bay-Bayan DJ Hizmeti

√ Palyaço ve Animasyon Ekibi

√ Kına Masası ve Hediyelik Tasarımları

 

Hanedan Kına Organizasyon, Kundak Grup Markasıdır.