Category Blog

KINA ORGANİZASYON FİRMALARI

” Hayatınızdaki en özel günlerden biri olan kına gecenizde, profesyonel bir hizmet almanın getirdiği en büyük avantaj; ‘Neyi,ne zaman,nasıl yapacağız’ telaşının ortadan kaldırılmış olmasıdır. Kına organizasyon firmaları üzerinizden büyük bir yükü alarak, kına gecenizi sistematik bir şekilde organize etmekle kalmıyor, sunduğu hizmetlerle de misafirlerinize unutamayacakları bir görsel şölen sunuyor.”

           Zaman hızla akıp gidiyor. Geçen zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz fakat yine de yetersiz kalıyoruz. Dolayısıyla hayatımızdaki işlerle uğraşmaktan birçok şeye, özellikle kendimize vakit ayıramaz hale geliyoruz. Heleki düğün zamanı yaklaştıysa akıllarda birçok soru işareti oluşuyor. Bu noktada profesyonel bir ekipten hizmet almak en iyi tercih olacaktır.
Kına gecesinin toplumumuzda çok önemli bir yeri vardır. Yüzyıllardır adet ve gelenekler her gelinin kınasında uygulanmaya çalışılır. Ancak ne yazıkki günümüz koşulları bazı adet ve geleneklerimizi unutma noktasına getirmiş durumda. İşte bu noktada kına organizasyon firmaları, hem unutulmaya yüz tutmuş adetlerimizi uygulamanıza yardımcı oluyor hem de kına gecenizi daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Bir kına organizasyon firması ile anlaşmadan evvel dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Kısaca bahsedelim.

“Anlaşacağınız Firmanın Resmi Bir Firma Olduğundan Emin Olunuz”

Günümüzde malesef kına organizasyon alanında hizmet veren ve kendini kına organizasyon firması olarak gösteren gayriresmi firmalar bulunmakta. Hem de azımsanmayacak kadar fazla sayıda. Bu tür gayriresmi firmalarla yapacağınız sözleşmeler, firmanın hukuki bir boyutunun bulunmamasından dolayı geçersiz olacaktır. Herhangi bir mağduriyet durumunda hiçbir hak talep edemeyecek olmanız oldukça üzücü bir durum olarak karşınıza çıkacaktır. Kısacası anlaşacağınız kına organizasyonu şirketinin vergi levhasını görmeden anlaşma yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

“Kına Organizasyonu Alanındaki Tecrübesini Araştırın”

Kına gecenizin belli bir program dahilinde iyi ve sorunsuz geçmesi tamamen anlaşacağınız organizasyon firmasının tecrübesi ile alakalıdır. Elbette elde olmayan sebepleri konu dışı bırakıyoruz. (Elektrik kesintisi, doğal afetler,sağlık problemleri vs.) Kına organizasyon firmanız ne kadar tecrübeli ise kına geceniz o kadar sorunsuz ve programlı bir şekilde ilerleyecektir. Aynı zamanda yaşanabilecek beklenmeyen sorunlarla başa çıkması ve bunu misafirlerinize yansıtmaması yani krizi yönetebilmesi firmanın tecrübesi ile doğru orantılıdır.

“Kına Organizasyon Firmanızı Ofisinde Ziyaret Edin”

Kına gecenizi kime emanet edeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, kına organizasyon firmalarını bizzat yerinde ziyaret ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Firmanın ofisini, misafirlerini ağırlama konusundaki hassasiyetini, yaptığı organizasyonlara ait görselleri ve sunacağı hizmetlere ait malzemeleri yerinde görerek, değerlendirmenizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz hususlar aslında yazmakla bitmez. Birçok belirleyici nokta araştırmalarınız sonucunda zaten ortaya çıkacaktır. Hanedan Kına Organizasyon ekibi olarak sektörün kriter belirleyici firması konumunda olmamız sebebi ile birçok konuya öncülük etmeye devam ediyoruz.

12814041_453184001553603_7957737906122298875_n

Peki bizler, bir kına organizasyon firması olarak çiftlerimize ne gibi kolaylıklar sunuyoruz:

“İlk Önceliğimiz % 100 Memnuniyetinizi Kazanmak”
Hanedan Ailesi olarak en büyük önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi organize ederek % 100 memnuniyetinizi kazanmaktır. İstediğiniz konseptte organize edilemeyen bir kına gecesi hem sizlere üzüntü verecek, hem de bizim markamıza zarar verecektir. O yüzden sizin memnuniyetiniz her zaman ilk önceliğimizdir.

“Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Veriyoruz”

Çünkü her işi kendimiz yapıyoruz. Hiçbir işimizde dışarıdan hizmet almıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışıp, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Çünkü sizin referansınız ile yeni müşteriler kazanabileceğimizi biliyoruz. Hanedan Kına Organizasyon Ailesinin en büyük özelliklerinden ve kolaylıklarından bir tanesi de her bütçeye uygun fiyat politikasıdır.

“Geleneklerimizi Sürdürüyoruz”

Her geçen gün modernleşen ve geleneklerimizin unutulmaya başlandığı günümüzde, kültürümüze sahip çıkarak, her organizasyonumuzda kınaya dair tüm adet ve geleneklerimizi eğlence ile birleştirerek uyguluyoruz.

“Kına Gecenizi A’dan Z’ye Planlıyoruz ve Yönetiyoruz”

En önemli organizasyon detaylarından birisi profesyonel bir planlamadır. Başrolde yer aldığınız bu özel gecede, her ailemizin yaşadığı “Neyi,Ne Zaman,Nasıl Yapacağız?” telaşını aklınızdan kaldırıyor ve kına gecenizi başından sonuna kadar planlayıp, yönetiyoruz.

“Müşterisini Koruyan, Yasal Bir Firmayız”

Yazımızda bahsetmiştik. Kına organizasyon firmaları arasında belirleyici bir etken olarak her zaman ilk sırada yer almaktadır işin resmiyet boyutu. Hanedan Kına Organizasyon olarak yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı, yaptığı her işin vergisini ödeyen resmi bir firmayız.

Kına organizasyon şirketleri arasındaki rekabet, sektörün büyümesi ile günden güne yükselmekte. Dolayısıyla birçok alternatif karşımıza çıkmakta. Tecrübe, bu konuda size yön gösteren en büyük etmen olacaktır.

Hanedan Kına Organizasyon ekibi olarak şimdiye kadar binlerce çiftin kına gecesini organize ettik. İşimizi samimiyet ile ve severek yapmamız marka olma yolunda bizlere çok büyük katkı sağladı. Bizi tercih eden tüm çiftlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Hanedan Kına Organizasyon Ailesine aşağıda yer alan irtibat bilgilerimizden ulaşabilir ve kına gecenizi unutulmaz bir organizasyona dönüştürebilirsiniz.
Sevgilerle…

HANEDAN KINA ORGANİZASYON
“Türkiye’nin Kına Organizasyon Markası”
Ofis Adres: Aydınlar Mh. Cahit Sıtkı Sk. 22/11 Dikmen-ANKARA
Tel: 0541 322 36 65 / 0542 279 97 46 / 0312 803 KINA (54 62)
www.hanedanorganizasyon.net / hanedan@hanedanorganizasyon.net

Comments are closed.